Děkuji za vaši registraci

Váš e-mail byl právě potvrzen. Děkuji Vám za důvěru a těším se, že budeme v kontaktu. Užijte si obsah a produkty Inner Everest! Ať Vás baví a pomáhají!

Neváhejte se na mě obrátit s případnými otázkami či připomínkami na email radka@innereverest.cz.

Nachytřete se zdarma!

Prozkoumejte blog Inner Everest

Rady, tipy, návody a know-how o NLP a o osobním rozvoji.

Jak nezkazit dítě výchovou
Tipy a rady
Jak nezkazit dítě výchovou

Na terapiích pomáhám lidem přepsat jejich vzorce z dětství. Jsou to většinou normální lidé, kteří prožili normální dětství, dnes mají své kariéry a rodiny. Jejich rodiče se snažili jim dát to nejlepší. Chtěli, aby jejich děti byly šťastné a úspěšné a vychovávali je podle toho. A tyto děti teď coby dospělí sedí na terapii a zbavují se následků této dobře míněné výchovy. V tomto článku vám řeknu, jak vzniká trauma a co to je. Pozastavíme se nad tím, jestli lze traumatizaci zcela předejít a nakonec to nejdůležitější: dám vám tipy, jak množství traumat, která svým dětem vytvoříte, co nejvíce snížit.

Coming-outem to nekončí, ale začíná!
Osobní příběh
Coming-outem to nekončí, ale začíná!

Dnes to bude osobní. Budu psát o svém vlastním příběhu přijímání své odlišné sexuální orientace a pokusím se v tom procesu udělat trochu pořádek a popsat, jak probíhal (a probíhá). Mým cílem je dát vědět těm, kterých se to také týká (ať už přímo nebo nepřímo), na co se připravit. Protože se hodně mluví o…

Jak (a proč) se správně vztekat?
Tipy a rady
Jak (a proč) se správně vztekat?

Vztek je jedna z těch méně příjemných emocí a jedna z těch, jejíž projevy společnost moc nemá ráda. Je to také jedna z nejvíce potlačovaných emocí. Potlačený vztek je ale velmi škodlivý pro naše tělo. Podle některých zdrojů je potlačený vztek dokonce příčinou rozvoje rakoviny. Ale nejen to, potlačování vzteku má dalekosáhlé dopady do našich…

Lze změnit svou povahu? (A jak?)
Tipy a rady
Lze změnit svou povahu? (A jak?)

Věříte, že máte nějakou povahu, kterou nelze změnit? Máte trochu pravdu a zároveň jste vedle. Mnoho z toho, co považujeme za neměnnou povahu, jsou jenom naučené vzorce, které samozřejmě lze změnit. Na druhé straně je pravda, že se nerodíme jako nepopsaná tabule. Neseme si na tento svět nějaké nastavení a předpoklady. Co tedy lze změnit a jak?