Produkty k sebekoučování a samostudiu

Vyberte si z nabídky workbooků, emailových kurzů a video-kurzů a začněte sami pracovat na své emoční stabilitě, komunikaci s druhými, sebemotivaci nebo na nastavení hranic a asertivitě. V nabídce najdete i několik produktů zdarma.

Jak zkrotit emoce

Workbook

290 Kč

Naučte se zvládat své emoce ve vypjatých situacích. Vztek, smutek, lítost, frustrace, zloba… To všechno jsou cenné zprávy z vašeho podvědomí. Naučte se jim rozumět…

Jak se motivovat

Workbook

290 Kč

Prokrastinujete? Děláte něco jiného, než byste chtěli a nemůžete si poručit (resp. se neposlechnete)? Tento workbook vám ukáže příčinu a pomůže vám najít cestu k vašim cílům.

Jak zkrotit emoce

Emailový kurz

1890 Kč

Pokročilé techniky NLP pro práci s emocemi v 3měsíčním emailovém kurzu. PDF návody ke stažení, tipy a triky, jak přeměnit nepříjemné emoce na ty příjemné… Workbook je součástí.

Život dle představ

Emailový kurz

1890 Kč

Naučte se prioritizovat a najděte si návod na své vlastní štěstí. Tento e-kurz nabízí úplný základ sebekoučinku a sebereflexe. Součástí je workbook a 12 emailových návodů s PDF manuály…

Jak reagovat na obviňování

E-kniha

98 Kč (AKCE!!!)

Komunikační příručka určená primárně pro muže, ale poslouží i ženám. Obsahuje návod, jak řešit konfliktní situace, kdy jedna strana obviňuje druhou. S konkrétními příklady dialogů a grafickým znázorněním postupu.

Jak jednat s negativisty

E-kniha

ZDARMA

Praktická příručka, jak jednat s těmi, kteří rádi kritizují a vidí na všem jen to špatné. Naučte se tyto lidi doslova přepnout na pozitivní notu a nenechte se vysávat

Jak se odpoutat z emo. zneužívání

E-kniha

ZDARMA

Zjistěte, zda jste se nestali obětí emočního zneužívání a jak se případně odpoutat od pachatele. E-book je ZDARMA, pouze za e-mail.

TAHÁK: Jak na pocity

Stručný návod

ZDARMA

SOS stručný návod, co dělat s nepříjemnými pocity, abyste se jimi nenechali zahltit, ale ani je nepotlačili. Naprostý základ práce s emocemi! K dispozici ZDARMA.

Jak mluvit o emocích a řešit konflikty

Webinář

595 Kč

Naučte se zásady nenásilné komunikace. Budete umět řešit konflikty a zajistíte si, že ostatní budou respektovat vaše potřeby. Webinář je zaměřen na partnerskou komunikaci, ale metoda je použitelná i v jiných kontextech.

Jak využít emoce k sebemotivaci

Webinář

285 Kč

Emoce jsou motorem akce. Tedy mohou být, pokud je umíte využít. Naučte se toto jednoduché cvičení a podpořte sami sebe v motivaci. Za pouhých 15 minut videa pochopíte princip a budete se umět namotivovat k čemu potřebujete.

Hranice ve vztazích – Jak si je nastavit

Video-kurz

980 Kč

Naučte se nastavit si hranice vůči druhým a říkat NE. V tomto 2-dílném videokurzu vám vysvětlím, co to hranice jsou a jak si je nastavit. Samozřejmostí jsou praktická cvičení z NLP (neurolingvistického programování)