Upgradujte svůj život

Najděte si vlastní návod na spokojenější život pomocí koučovacích cvičení.

Workbook ZDARMA

Život podle představ

Už žádné všeobecné rady a „zaručené“ návody, které nakonec nefungují!

Tento workbook vám přináší 10 stránek praktických cvičení, během kterých si najdete vlastní recept na větší radost, štěstí či úspěch.

Jen vy víte, co pro svou spokojenost potřebujete udělat nejvíc. Tento workbook vám pomůže vytáhnout vaše vlastní odpovědi z podvědomí na povrch.

Zadejte své jméno a e-mail do formuláře a workbook ve formátu PDF je váš. Pak už stačí jen vzít tužku, vyčlenit si hodinku času pro sebe a ponořit se do sebereflexe.

A ještě něco!

Aby jste workbook nezahodili po prvním pokusu a nezapomněli na svou touhu zlepšit svůj život, budu vám 2 měsíce e-mailem připomínat váš dnešní záměr a motivovat vás k akci. Začít totiž umí každý, vytrvat už jen tak někdo nezvládne.

  • Sekvence koučovacích otázek a cvičení
  • Konkrétní a uchopitelný výstup pro váš praktický život
  • Žádné ezo-kecy ani „všespásné“ tipy a triky
  • Možnost používat workbook opakovaně
  • Není potřeba žádná předchozí zkušenost s koučováním
  • Vytvořen koučkou s 10letou praxí
  • 2 měsíce motivace k akci navíc!
Investujte čas do svého rozvoje. Vyplatí se to!

Stačí zadat své jméno a e-mail do okýnek výše a svůj workbook ve formátu pdf dostanete obratem k dispozici. Současně vám na uvedenou adresu pošlu každý týden připomínku, abyste se zlepšení svého života soustavně věnovali, a to po dobu 2 měsíců. Z těchto emailů se můžete kdykoli odhlásit, pokud se budete chtít spolehnout pouze na svou vlastní sebedisciplínu.

Chcete se ještě více podpořit v pozitivních změnách?

Zkuste emailový kurz, který na workbook navazuje. Nejen motivační připomínky, ale další techniky a tipy, abyste vytrvali na cestě za svými sny.