Nenechte si všechno líbit!

 • Dovolují si na vás lidé ve vašem okolí víc, než by vám bylo příjemné?
 • Máte potíže udržet si zdravé hranice?
 • Často přistoupíte na věci, na které jste přistoupit nechtěla?
 • Špatně se vám říká NE?
 • Cítíte se méněcenná, nevěříte si?

Nenechte si s*át na hlavu!

 • Dovolují si na vás lidé ve vašem okolí víc, než by vám bylo příjemné?
 • Máte potíže udržet si zdravé hranice?
 • Často přistoupíte na věci, na které jste přistoupit nechtěla?
 • Špatně se vám říká NE?
 • Cítíte se méněcenná, nevěříte si

Netrapte se!

Všechno to lze změnit!

Individuální terapie je nejefektivnějším řešením

 • Najdeme podvědomé příčiny vašich problémů
 • Tyto příčiny odblokujeme efektivními technikami
 • Vytvoří se nové synaptické spoje ve vašem mozku
 • Budete přirozeně sebevědomější a vnitřně silnější ve všech situacích

Staňte se novým člověkem!

Přínosy terapie

 • Sebedůvěra a vnitřní jistota
 • Autorita a charisma
 • Osobní síla
 • Dobrý pocit ze sebe sama
 • Zdravé vztahy s ostatními
 • Schopnost jít si za svým

Další benefity terapie

 • Prostor pro vypovídání
 • Neposuzující prostředí
 • Čas pro sebe
 • Možnost věnovat se svým emocím a potřebám
 • Pochopení sebe sama
 • Zlepšení vztahu sama k sobě

Změnu pocítíte po každém sezení

Každé sezení zahrnuje jak prostor pro vaše vypovídání a pojmenování problému, tak tzv. techniku změny, která zaručí, že se reálně změní vaše vnímání problému, vaše myšlení a následně i chování.

Vypovídání z vašich starostí

Samozřejmou součástí každé terapie je pojmenování vaší situace, vydefinování problémů a analýza jejich příčin. V rámci této první části terapie máte prostor se vypovídat v naprosto neposuzujícím prostředí. Můžete se uvolnit a být takové, jaké jste. Svěřit cokoli. Nic nebude kritizováno a nic nebude samozřejmě vyneseno kamkoli ven. Je to jen a jen váš prostor a čas.

Citelný posun po každém sezení

Jakmile prozkoumáme příčiny vašich potíží, aplikujeme tzv. techniku změny, neboli „odblok“. I zde se stále jedná o dialog, ale možná budete mít zavřené oči, možná vás vyzvu k nějaké vizualizaci a budeme cíleně pracovat s obrazy ve vaší mysli… Možná si budete připomínat nějaké minulé zážitky a budete je měnit… Technik mám k dispozici mnoho a použijeme takové, abyste odcházely s tím, že se ve vás něco doopravdy změnilo.

Terapie je investicí do toho nejcennějšího:

do sebe sama

Terapie zlepšuje vaši každodenní pohodu. Umožňuje lépe zvládat náročné situace a řešit konflikty. Pomáhá nastavit si zdravé hranice vůči ostatním. Léčí traumata z dětství… Dělá z člověka lepšího rodiče, partnera, šéfa, kamaráda…
Jak to probíhá:
Efektivita

Každé sezení trvá 60 – 90 minut a je uceleným procesem s citelným výsledkem. To znamená, že na sobě ucítíte posun jak bezprostředně po sezení, tak v následujících dnech/týdnech, kdy si bude změna tzv. „sedat“. Pokud na sobě na konci sezení neucítíte efekt terapie, máte sezení zdarma.

Flexibilita

Sezení mohou probíhat osobně v Praze-Modřanech, nebo online z pohodlí vašeho domova. Obě formy lze kombinovat dle vašich možností a preferencí. Frekvence sezení se odvíjí od vašich aktuálních potřeb. Obvykle se doba mezi sezeními pohybuje mezi 2 a 5 týdny. Dohodnuté termíny lze měnit až 24 hodin předem bez storno poplatků.

Respekt

Základem je přátelská, uvolněná atmosféra, kde neexistují špatné odpovědi. Jedině vy máte manuál na svůj život a mým úkolem je „pouze“ pomoci Vám jej najít a zvědomit. Nejsem autorita, která vám bude říkat, co máte dělat. Doprovodím vás k tomu, abyste si sami určili svou cestu a uspěli na ní. Pánem celého procesu zůstáváte po celou dobu vy.

Kolik to stojí:

První úvodní sezení stojí 2000 Kč. Pokud na vás nebude mít žádný bezprostřední efekt, nic neplatíte a rozloučíme se.

Pokud budete spokojeni, sami si zvolíte délku spolupráce:

5 sezení během půl roku

9 990 Kč

10 sezení během 1 roku

17 990 Kč

Ceny platí pro sezení uskutečněné v mé provozovně v Praze-Modřanech a online. Pro poskytování terapií mimo mou provozovnu se stanovuje cena individuálně. Platí se na konci sezení hotově, nebo předem na účet, na základě faktury. Storno nebo změna termínu nejpozději 24 hodin před plánovaným termínem je zdarma. Storno méně než 24 hodin předem – sezení propadá. Změna termínu méně než 24h předem – paušální doplatek 1000 Kč. Prodloužení platnosti předplacených terapií je možné po vzájemné dohodě. Předplacená sezení jsou nepřenosná a musí je tedy čerpat vždy jedna osoba.

Garance efektu po každém jednotlivém sezení!

Pokud se kdykoli během naší spolupráce stane, že na konci sezení neucítíte efekt terapie, stačí to hned na konci sezení říct a máte jej zdarma, tzn. nebudu vám jej počítat.

Objednejte se ještě dnes!

Vyzkoušejte úvodní sezení. Bez rizika – pokud to na vás nebude fungovat, NIC neplatíte!

Kdo jsem

Jsem Radka Evjáková

Osobním rozvojem se profesně zabývám od roku 2014. Od té doby jsem pracovala s řadou českých sportovců, kterým jsem pomáhala překonat psychické bloky při závodech. Školila jsem také trenéry v tom, jak se sportovci lépe pracovat po psychologické stránce.

Kromě toho jsem také koučovala manažery, podnikatele, ale i maminky na mateřské, zkrátka široké spektrum klientů. Rozmanitost mě baví. Mému nejmladšímu klientovi bylo 15 let a nejstarší klientce přes 70. Slyšela jsem už nespočet různých životních příběhů…

Když zrovna nepracuji s klienty, tak buď sama sedím na terapii či semináři, nebo čtu knihy a píšu články, nebo se věnuji svým koníčkům: hře na kytaru, zpěvu, svým psům nebo nějakému pohybu.

Co o mně řekli moji klienti…

O metodách

NLP

Neurolingvistické programování vzniklo v 70. letech 20. století v USA syntézou několika terapeutických směrů a dalších disciplín. Richard Bandler a John Grinder vytvořili NLP se záměrem studovat a dokázat napodobit nejlepší výkony v různých disciplínách. Chtěli porozumět vzorcům chování a rozhodování špičkových odborníků a na základě toho umět vychovat další takovéto odborníky. Pochopili, že excelence nevzniká jen tím, že toho člověk hodně ví, ale také a možná především tím, jak se svými znalostmi nakládá, jak přemýšlí a jak se chová.

To, co vytvořili, je soubor metod jak na jedné straně zjišťovat a poznávat podvědomé vzorce myšlení, chování a rozhodování člověka. A na druhé straně, jak tyto vzorce měnit. Jednoduše řečeno s technikami NLP dokážete změnit nastavení své mysli a tím i své chování.

NLP obsahuje stovky různých technik. Některé jsou relativně povrchové, jiné jdou do hloubky. Některé jsou techniky koučovací, jiné jsou terapeutické (řeší minulost).

NLP je tak velmi komplexní systém, díky kterému dokážeme řešit problémy v různých úrovních vývoje lidské mysli.

Vzpomínková terapie

Vzpomínková terapie vychází nejvíce z kineziologie a regrese, a jak název napovídá, umožňuje měnit podvědomé vzpomínky. Resp. závěry, které si váš mozek z těchto vzpomínek udělal a aplikuje je ve vašem současném životě.

Nezáleží totiž ani tak na tom, co jste prožili, ale JAK jste to prožili a jakou emoční stopu si z toho nesete. To, co se objektivně stalo, nedokážeme změnit. Ale to, jaký zápis události zůstává ve vašem mozku, to změnit lze. Právě díky vzpomínkové terapii.

Doslova každý okamžik vašeho života je zapsán ve vašem podvědomí a určuje vaše dnešní a budoucí chování a prožívání. Nevadí, že si většinu vzpomínek nedokážete vybavit. Ony tam jsou a ovlivňují vás.

Kromě vašich individuálních vzpomínek máte v myslích také řadu obrazů a filmů, které nejsou z vašeho života. Jsou z historie. Z kolektivního nevědomí. Všechno, čím lidstvo dosud prošlo, působí na váš současný život uprostřed moderních technologií. Vzpomínková terapie umí pomoci i s těmito vlivy kolektivního nevědomí.

Vaše vzpomínky vyvoláme z podvědomí a změníme jejich otisk ve vaší mysli tak, aby vás posilovaly.

Integrální psychologie

Integrální psychologii založil americký filozof a autor Ken Wilber (*1949). Wilber syntetizoval všechny psychologické směry, teorie rozvoje vědomí a spirituální praxe a vytvořil z nich jediný framework.

Tento framework umožňuje zvolit vhodný typ terapie podle úrovně rozvoje klienta. Podle toho, v jaké fázi rozvoje leží příčina vašich potíží, bude nejlépe fungovat pokaždé jiná metoda. Díky integrální psychologii tak dokážeme lépe zvolit přístup, který bude právě pro vás nejefektivnější.

Spirálová dynamika

Spirálová dynamika je bio-psycho-sociální teorie rozvoje lidského vědomí. Popisuje jak individuální rozvoj jedince, tak rozvoj celé společnosti. Spirálová dynamika rozlišuje zatím 9 stupňů rozvoje a také popisuje podmínky, které jsou potřeba pro postup z jedné fáze do další.

V každém z nás najdeme vždy vícero těchto fází (vrstev), které tvoří náš celkový světonázor a dynamiku našeho chování a rozhodování. Spirálová dynamika pomáhá pochopit naše vnitřní děje a předvídat náš budoucí rozvoj.

Chcete se na něco zeptat?

Nejste přesvědčení nebo vám chybí informace? Využijte formulář níže a zeptejte se, na co potřebujete. Žádná otázka není hloupá a na všechny slušné dotazy vám ráda osobně odpovím.