Vyřešte s kámoškama své dennodenní starosti díky koučovací procházce

Na GEOKOUČINKU® si skvěle pokecáte, spálíte kalorie a zjistíte, jak zlepšit svůj život!

Mezi kamarádkami se rozebere kde co a je skvělé, že je máme! Pojďte toho využít a udělejte si koučovací procházku.

Odhalíte skutečné příčiny svých dennodenních potíží, naučíte se pracovat s emocemi a najdete si nová východiska z problémů. Zabrousíte do podvědomí a zažijete AHA-momenty, které uvolní vaši energii a váš potenciál. Můžete řešit vztahy, pracovní záležitosti nebo třeba situace s dětmi. Zkrátka to, co vás zrovna pálí.

S kamarádkami se můžete vzájemně inspirovat a podporovat v procesu. Budete si navzájem tak trochu koučkami, aniž byste k tomu potřebovaly nějaké vzdělání. Vše potřebné se dozvíte na stanovištích, která najdete podle mapy.

Udělejte si čas na rozvoj TEĎ a ušetříte spoustu času s řešením budoucích problémů.

Jak to funguje?

9kilometrová procházka v Klánovicích

 • Geokoučink je umístěn v Klánovickém lese v Praze.
 • Okruh má 9 km a 13 stanovišť. Jeho projití zabere cca 3 hodiny.

Všechny podklady v jednom e-mailu, ihned po nákupu

 • Mapu, podle níž najdete stanoviště, dostanete e-mailem ihned po nákupu (formát PNG). Orientace v terénu je jednoduchá.
 • K tomu získáte praktické informace o trase a navíc  stručnou příručku Jak z Geokoučinku® vytěžit maximum (formát PDF). Budete tak vědět kde zaparkovat, kde si dát občerstvení, ale také jak přistupovat k otázkám na stanovištích, jak vést rozhovor apod. Příručka má 2 stránky A4 – žádná raketová věda.

Vyrazíte kdy chcete a s kým chcete

 • Záleží jen na vás, kdy a s kým vyrazíte. Trasa je garantována 3 měsíce od nákupu.
 • Můžete jít sami, ve dvojici, nebo v menší skupince přátel. Nejlepší je jít ve dvou.

S sebou mapu (viz e-mail po nákupu) a mobil. Nic víc.

 • S sebou budete potřebovat mapu, která vám přijde po nákupu do e-mailu ve formátu PNG (tu si buď vytisknete, nebo stáhnete do mobilu jako obrázek) a nabitý mobil s čtečkou QR kódů (jednoduše stáhnete libovolnou volně dostupnou aplikaci na Google Play nebo App store). Otázky na stanovištích jsou totiž ve formě QR kódů, které je potřeba mobilem přečíst.
 • Může se hodit malý notýsek pro případ, že byste si chtěli něco poznamenat. Kdo se hůře orientuje v terénu, doporučuji aplikaci mapy.cz v mobilu.
 • Nic víc nepotřebujete. Nejsou potřeba žádné předchozí znalosti nebo zkušenosti. Vše potřebné se dozvíte v zaslaných podkladech a na samotných stanovištích.

Reference

„Geokoučink mi priniesol lepšie zhodnotenie situácie, zlepšenie myslenia v kritickej situácií, ovladanie svojich emócií, vačšiu rozvahu, lepší pocit sám pred sebou. Prechádzal som si ho sám, ale voči osobe s ktorou som riešil vnútorne konflikt, sa vzťah zlepšil. Geokoučink mi prišiel naozaj dobrý a prehľadný. Určitě by som ho doporučil.“

Peter Libič, Fitness trenér

„V závěru jednoho z geokoučinků jsem zjistila, že osoba, která mi leží v žaludku, nemá za cíl otrávit mi celý den, potažmo delší etapu mého života, ale jen mi nastavuje zrcadlo, ve kterém se odráží to, na čem bych sama měla zapracovat. A takových objevů bylo při každém geokoučinku víc.“

Michaela Syrová

„Když jsem poprvé slyšela o Geokoučinku, byla jsem překvapená, co se pod tím skrývá. Úkoly byly zaměřeny na zamyšlení se nad sebou, nad tím, co a jak děláme, jak se cítíme atd. Občas bylo hodně složité hledat v sobě odpověď a přiznat si ji, ale stálo to pokaždé za to… Najednou jsem měla pocit, že ze mne spadl kus kamene. Pocit moci se nadechnout je k nezaplacení. Skutečně vřele doporučuji.“

Radka Vlková, Savencia

„Díky geokoučinku jsem zjistila, že existuje jiný způsob jak se vypořádávat s nepříjemnými pocity (emocemi), než jejich potlačování. Nejzajímavější byl pro mě okamžik, kdy jsem zjistila, co konkrétně postrádám k tomu, abych různé situace zvládala lépe, bez nepříjemných emocí. Geokoučink bych rozhodně doporučila.“

Pavla Vodičková, Student

Vyrazte s kámoškou objevit své silné stránky a zlepšit své životy!

Získáte informace přímo z vašeho podvědomí.

Odhalíte skrytou silnou stránku, kterou zatím nevyužíváte, nebo o ní ani nevíte.

Odblokujete klíčovou schopnost, kterou zatím potlačujete.

Vyřešíte neúspěšné situace, proměníte průšvihy v úspěchy.

Proces, kterým projdete, bude mít citelný pozitivní dopad do vašeho života.

Strávíte kvalitní společný čas v přírodě. Skvěle pokecáte.

Aha-moment zaručen!

Cena: 350 Kč

Pouze nyní získáte navíc hodnotný bonus ZDARMA!

Návazný workbook

Jak využít svou silnou stránku na maximum
 • 12 stran know-how a mentálních cvičení
 • 3 praktické techniky, jak hacknout svou mysl
 • Utřídíte si myšlenky z Geokoučinku®
 • Navážete technikami, které vám umožní uplatnit objevenou silnou stránku v různých oblastech
 • Naučíte se metody, jak pracovat se svým podvědomím, které můžete používat v každodenním životě

TENTO WORKBOOK JE SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÝ A LZE JEJ ZÍSKAT POUZE NA TÉTO STRÁNCE SPOLU S GEOKOUČINKEM® SILNÉ STRÁNKY A VÝZVA.

Hodnota tohoto workbooku je 190 Kč, ale na webu Inner Everest jej nenajdete. Nepatří totiž do rukou těm, kteří Geokoučink® neabsolvovali. Jediná možnost, jak jej získat, je zakoupením Geokoučinku® z této stránky pomocí tlačítka níže.

Pojďte společně otočit své slabiny v silné stránky!

Geokoučink® + workbook za pouhých 350 Kč