fbpx

Můj příběh

Pracuji s lidmi, kteří se chtějí posouvat a rozvíjet. Je jedno, jestli je to mladý puberťák, který ztratil chuť do života, maminka na mateřské, která se potřebuje vypořádat s novou rolí či hledá nové profesní směřování, nebo podnikatel/-ka pídící se po úspěchu. Kdokoli se může dostat do situace, kdy zažívá opakovaně a dlouhodobě pocity frustrace, stresu, nebo jen neurčité nespokojenosti, kdy se navzdory úporné snaze nedaří. Když nepomáhají vnější změny, jako nová práce, nový tým, větší byt nebo jiný partner, je potřeba přistoupit ke změnám vnitřním, a právě s těmi umím pomoci.

Osobním rozvojem jsem se začala seriózně zabývat v roce 2012. Pamatujete – ten rok měl být konec světa. Pro mě to byl konec mého starého světa a objevení nového. V tom starém světě jsem měla vlastnosti, které mi překážely, ale nešlo s nimi nic dělat. V mém novém světě se objevily techniky, které umožňovaly tuto moji „povahu“ změnit. Najednou jsem měla v ruce nástroje, jak být vnitřně silnější. Nadchlo mě to!

Po dvou letech studia neurolingvistického programování (NLP) jsem si začala uvědomovat svůj talent pro koučování a byl čas opustit bezpečný přístav trvalého zaměstnání. Od roku 2014 se věnuji koučování a tréninkům osobního rozvoje naplno. Stále se zdokonaluji, aktuálně jsem držitelkou 4 certifikátů v oblasti osobního rozvoje a koučování.

Můj příběh

Mým posláním je probouzet v lidech vnitřní sílu. Pomáhám širokému spektru klientů od puberťáků přes maminky na mateřské až po manažery a podnikatele, aby dokázali překonat limity své mysli, našli svou autentickou cestu a také odvahu se po ní vydat.

Vytvářím prostor pro otevřenou komunikaci, kde se lidé nebojí sdílet své slabosti a díky tomu se stávají silnějšími. Kde hluboké rozhovory jsou standardem a lidé se vzájemně podporují v pozitivních změnách.

Jsem držitelkou 4 certifikátů v oblasti koučování. Ve volném čase lezu po skalách, tančím a chovám pejska z útulku.

Moje certifikáty

Kde mě potkáte, když zrovna nepracuji?

Na procházce v lese s mým psem jménem Oli.

S mojí partnerkou Pájou na procházce, v čajovně, nebo v restauraci u dobrého jídla

Na skalách či v horách ve vertikále

Na lekcích, workshopech a džemech kontaktní improvizace

Na procházce v lese s mým psem jménem Oli.

S mojí partnerkou Pájou na procházce, v čajovně, nebo v restauraci u dobrého jídla

Na skalách či v horách ve vertikále

Na lekcích, workshopech a džemech kontaktní improvizace

„Přišel jsem s Tebou na vlastní životní pravdy, poskládal se mi znovu dohromady život a našel jsem cestu, kterou mám jít dál. Ukázala jsi mi nový pohled na svět, Moc díky.“

Patrik J., CK Hory

„Radka mně naučila podívat se na sebe jako na člověka, který nemusí mít nízké sebevědomí, který má být na co hrdý a má mnoho dobrých vlastností, Díky moc!!!!“

Pavla Pittnerová, Savencia

Již po několika koučingových sezeních s Radkou na sobě cítím posun. Jsem sama překvapena, jak rychle jsem začala vnímat některé svoje problémy z nové perspektivy. Toto nové vnímání mi dává možnost svobodně si zvolit své jednání, až se příště dostanu do podobné situace.“

Jana Krucká, Freelancer

„Díky Vám jsem našel něco, co jsem jako malej ztratil. Byla to radost z toho co dělám a štěstí, že to dělat můžu.“

David Palyza, Student

„Setkání s Tebou plynulo přirozeně. Během 2 sezení se zásadně proměnilo vnímání našeho tématu, a zároveň jsme oba „zvítězili“. Vše mělo a má praktické dopady.“

Marcela Olšjaková, Green Ways

Videa

Představení konceptu Inner Everest

V tomto videu povídám o autenticitě a o tom, jak o ni přicházíme. Uvidíte tam záběry z outdoorového kurzu osobního rozvoje, jehož součástí byl i geokoučink. Kurz jako takový se do odvolání nekoná kvůli covidu. Hlavní myšlenka hledání vlastní autenticity a odpoutávání se od očekávání a tlaků okolí je pro mě však stále nosná a prolíná se řadou geokoučinků a workbooků.

Povídání o hranicích a pozvánka na kurz (2/2020)

Jak to vypadá, když ztrácíme hranice? Poslechněte si moje vlastní zkušenosti a jak mi NLP pomohlo ke změně.

Povídání o stylech myšlení a pozvánka na kurz (3/2020)

Co jsou to styly myšlení a jak se projevují v různých životních situacích? O tom povídám v tomto videu.

Čtěte!

Inspirativní příběhy i užitečné rady

Psaní je mojí velkou vášní. Od druhé třídy si s přestávkami píšu deník a od začátku podnikání v NLP sdílím své příběhy, poznání a ponaučení na blogu.

Čtěte!

Inspirativní příběhy i užitečné rady

Psaní je mojí velkou vášní. Od druhé třídy si s přestávkami píšu deník a od začátku podnikání v NLP sdílím své příběhy, poznání a ponaučení na blogu.

Přejít nahoru