fbpx

GEOKOUČINK

Sebe-koučovací procházky v lese

GEOKOUČINK

Sebe-koučovací procházky v lese

Co je to GEOKOUČINK?

Geokoučink je metoda (sebe)koučování, která probíhá během procházky v přírodě. Konkrétně jde o trasu s několika stanovišti, na nichž najdete koučovací otázky a úkoly, stručné popisy různých technik a tipy vztahující se k řešenému tématu. Stanoviště je potřeba projít v předem daném pořadí, protože otázky a úkoly na sebe navazují a tvoří ucelený proces. Některé koučovací trasy lze projít sólo, jiné je potřeba absolvovat společně s partnerem nebo přáteli, protože vyžadují diskusi na uvedené otázky a pomoc s jednotlivými úkoly.

Procházka

Uvědomění

Prohloubení vztahu

Nabídka Geokoučinků

Vyberte si téma, které vás zajímá a vyrazte sami, s partnerem nebo přáteli na výlet do přírody. Po zakoupení geokoučinku obdržíte mapu s umístěním stanovišť, na kterých najdete otázky, vhledy a úkoly k danému tématu. Vyrazit pak můžete kdykoliv, termín je zcela na vás. Texty na stanovištích vás provedou procesem uvědomění. Objevíte v sobě odpovědi, které by vás původně ani nenapadlo hledat. Zjistíte, co vás přesně brzdí a co potřebujete změnit. Půjdete-li s někým dalším, prohloubíte vzájemný vztah tím, že spolu tato uvědomění můžete sdílet a vzájemně se na této cestě podporovat.

Reference

„Geokoučink mi priniesol lepšie zhodnotenie situácie, zlepšenie myslenia v kritickej situácií, ovladanie svojich emócií, vačšiu rozvahu, lepší pocit sám pred sebou. Prechádzal som si ho sám, ale voči osobe s ktorou som riešil vnútorne konflikt, sa vzťah zlepšil. Geokoučink mi prišiel naozaj dobrý a prehľadný. Určitě by som ho doporučil.“

Peter Libič, Fitness trenér

„Toulky místními lesy i loukami obohatila Radka o zamyšlení nad tématy, která řeší snad každý. V závěru jednoho z geokoučinků jsem zjistila, že osoba, která mi leží v žaludku, nemá za cíl otrávit mi celý den, potažmo delší etapu mého života, ale jen mi nastavuje zrcadlo, ve kterém se odráží to, na čem bych sama měla zapracovat. A takových objevů bylo při každém geokoučinku víc.“

Michaela Syrová

„Když jsem poprvé slyšela o koučovacím geocachingu, byla jsem překvapená, co se pod tím skrývá. Úkoly byly zaměřeny na zamyšlení se nad sebou, nad tím, co a jak děláme, jak se cítíme atd. Občas bylo hodně složité hledat v sobě odpověď a přiznat si ji, ale stálo to pokaždé za to… Najednou jsem měla pocit, že ze mne spadl kus kamene. Pocit moci se nadechnout je k nezaplacení. Skutečně vřele doporučuji.“

Radka Vlková, Savencia

„Díky geokoučinku jsem zjistila, že existuje jiný způsob jak se vypořádávat s nepříjemnými pocity (emocemi), než jejich potlačování. Také, že příčina negativních emocí v různých situacích je v nenaplnění určité potřeby. Nejzajímavější byl pro mě okamžik, kdy jsem zjistila, co konkrétně postrádám k tomu, abych různé situace zvládala lépe, bez nepříjemných emocí. Geokoučink o emocích bych rozhodně doporučila.“

Pavla Vodičková, Student

Virtuální geokoučink ZDARMA

Jak na konflikty a „ponorkovou nemoc“

Tento virtuální geokoučink vás provede sebereflexí nad 5 různými tématy, která vám pomohou předcházet konfliktům a tzv. ponorkové nemoci, a případné konflikty lépe řešit. Dozvíte se, co je potřeba pro správnou prevenci dělat. Nakonec se s vámi podělím o 6 kroků vedení konstruktivního dialogu. To vše v 5 dílech videa, které vám budou postupně chodit po dobu pěti dní.

Stačí vyplnit své jméno a e-mail a virtuální geokoučink je váš. Na první díl se můžete těšit obratem, odkaz na něj najdete ve své emailové schránce. Každý další díl vám pak přijde vždy s 24hodinovým odstupem.

Na zadanou adresu vám navíc jednou za měsíc pošlu zajímavý zpravodaj plný užitečných tipů. Kdyby se vám nelíbil, můžete se z odběru kdykoli odhlásit dvěma kliky myší.

Zamyslete se!

Sebekoučovací workbooky

Zamyslete se!

Sebekoučovací workbooky

Zajímá vás téma motivace nebo jak mít pod kontrolou vlastní emoce? Potřebujete se posunout a nevíte jak na to? Vypracujte si jeden z mých workbooků. Nenajdete zde žádné všeobecné poučky a rádoby moudré rady, ale konkrétní a jasné postupy, jak zapracovat na změně. Workbook vás účinnými dotazy nasměřuje k nalezení vlastních funkčních strategií, které můžete ihned aplikovat.

Čtěte!

Inspirativní příběhy i užitečné rady

Psaní je mojí velkou vášní. Od druhé třídy si s přestávkami píšu deník a od začátku podnikání v NLP sdílím své příběhy, poznání a ponaučení na blogu.

Čtěte!

Inspirativní příběhy i užitečné rady

Psaní je mojí velkou vášní. Od druhé třídy si s přestávkami píšu deník a od začátku podnikání v NLP sdílím své příběhy, poznání a ponaučení na blogu.

Přejít nahoru