Sebedůvěra, zápal, umění naslouchat…

Geokoučink® přinese každému přesně to, co zrovna potřebuje!

Reálné příběhy z praxe: co přinesl Geokoučink® 3 různým lidem.

Radka

Radka vyřešila problémy s vlastním sebepodceňováním díky tomu, že získala sebedůvěru.

Pavlína

Pavlína získala zápal do práce, když docenila svůj dobrý úsudek a uvědomila si, jak je užitečná v týmu.

Lenka

Ukecaná Lenka se naučila mlčet a naslouchat. Díky tomu více chápe lidi kolem sebe a má lepší vztahy.

Jak to funguje?

Dozvíte se něco, co se v žádné knize nepíše

Na Geokoučinku® zjišťujeme informace zevnitř – z vašeho podvědomí. V knihách a na internetu najdete nekonečno rad a tipů na všechno možné. Jsou postaveny na cizích zkušenostech – buď individuálních, nebo skupinových (např. výzkumy). Jsou to cenné informace zvenčí. Nicméně každý prožíváme náš jedinečný příběh. Co funguje jednomu, nemusí fungovat jinému. Proto si na Geokoučinku® najde každý něco jiného a na otázky neexistují „správné“ a „špatné“ odpovědi. Vaše odpovědi budou pro vás vždycky správné a jejich hledání je důležitou součástí procesu.

Zvýšíte osobní sílu a rezistenci

Čím více se věnujete uvědomování sebe sama (například svých silných stránek), tím jste vnitřně silnější, lépe se v sobě vyznáte a nenecháte se tak snadno opít rohlíkem. Ztratíte-li některé jistoty v životě, snáze se pak opřete sami o sebe, o svou vnitřní sílu a odolnost.

Upevníte vztahy s blízkými a přáteli

Vezměte s sebou někoho, komu důvěřujete, koho chcete lépe poznat, s kým chcete utužovat vztah. Běžně spolu lidé řeší operativní záležitosti (co budeme dělat, kdo nakoupí…) nebo jiné lidi (čím vás naštval šéf, apod.). Geokoučink® je časoprostor, ve kterém povedete dialog na úplně jiné, hlubší, úrovni. Sdílet s někým svůj sebeuvědomovací proces vytváří silné pouto. Poznáte lépe nejen sami sebe, ale také vašeho parťáka – kamaráda, životního partnera, rodiče, sourozence… zkrátka koho si vezmete s sebou. Pomůžete si navzájem zlepšit sebe a své životy. A co víc stmeluje lidi než vzájemná pomoc a podpora?

Zvládne to každý

Na Geokoučink potřebujete jen mapu (kterou dostanete po nákupu), mobil s čtečkou QR kódů a parťáka. Vše, co máte vědět, je napsáno na stanovištích, která najdete podle mapy. Není potřeba žádné zvláštní vzdělání nebo zkušenosti.

Stanoviště jsou snadno nalezitelná, většinou umístěná ze zadních stran naučných tabulí. Po získání mapy a dalších podkladů můžete vyrazit kdykoli a s kýmkoli, klidně i opakovaně. Čtečky QR kódů jsou volně dostupné aplikace, které snadno nainstalujete. Prostě žádná velká věda!

Můžete jít i sami a odpovídat si pouze pro sebe. Ochudíte se o upevňování vztahů, ale zase se budete moci soustředit jen na sebe.

Reference

„Geokoučink mi priniesol lepšie zhodnotenie situácie, zlepšenie myslenia v kritickej situácií, ovladanie svojich emócií, vačšiu rozvahu, lepší pocit sám pred sebou. Prechádzal som si ho sám, ale voči osobe s ktorou som riešil vnútorne konflikt, sa vzťah zlepšil. Geokoučink mi prišiel naozaj dobrý a prehľadný. Určitě by som ho doporučil.“

Peter Libič, Fitness trenér

„Toulky místními lesy i loukami obohatila Radka o zamyšlení nad tématy, která řeší snad každý. V závěru jednoho z geokoučinků jsem zjistila, že osoba, která mi leží v žaludku, nemá za cíl otrávit mi celý den, potažmo delší etapu mého života, ale jen mi nastavuje zrcadlo, ve kterém se odráží to, na čem bych sama měla zapracovat. A takových objevů bylo při každém geokoučinku víc.“

Michaela Syrová

„Když jsem poprvé slyšela o koučovacím geocachingu, byla jsem překvapená, co se pod tím skrývá. Úkoly byly zaměřeny na zamyšlení se nad sebou, nad tím, co a jak děláme, jak se cítíme atd. Občas bylo hodně složité hledat v sobě odpověď a přiznat si ji, ale stálo to pokaždé za to… Najednou jsem měla pocit, že ze mne spadl kus kamene. Pocit moci se nadechnout je k nezaplacení. Skutečně vřele doporučuji.“

Radka Vlková, Savencia

„Díky geokoučinku jsem zjistila, že existuje jiný způsob jak se vypořádávat s nepříjemnými pocity (emocemi), než jejich potlačování. Také, že příčina negativních emocí v různých situacích je v nenaplnění určité potřeby. Nejzajímavější byl pro mě okamžik, kdy jsem zjistila, co konkrétně postrádám k tomu, abych různé situace zvládala lépe, bez nepříjemných emocí. Geokoučink o emocích bych rozhodně doporučila.“

Pavla Vodičková, Student

Vydejte se na Geokoučink už dnes!

  • Procházka venku o příjemné délce 9 km
  • Kvalitně strávený čas se sebou samým nebo s blízkým člověkem/kamarádem
  • Konkrétní praktický závěr pro konkrétní situaci z vašeho života – okamžitě použitelné
  • Nalezení nové silné stránky – Aha-moment zaručen!
  • Objevení schopnosti tuto novou silnou stránku řádně využívat
  • Vlastní prožitek místo nalejvárny informací
  • Možnost vyrazit kdykoli a třeba i opakovaně

To vše za symbolickou cenu 350 Kč

CENA

350 Kč

Geokoučink® Silné stránky a výzva

Praha, Klánovický les, 9 km, 13 stanovišť

Po zaplacení obdržíte do e-mailu mapu se stanovišti, podrobné instrukce k trase a manuál, jak z Geokoučinku® vytěžit maximum. Pak už je na vás, kdy a s kým vyrazíte. Nejlepší je jít ve dvou, ale můžete i sólo či naopak ve skupince. Trasu můžete procházet opakovaně a zlepšovat se v různých oblastech života.