• Komplikovaný partnerský (či jiný) vztah?
  • Problémy ve výchově dětí?
  • Prokrastinace a nízká produktivita v práci?
  • Slabé vůdčí schopnosti?
  • Nervozita, úzkost, strach a jiné nepříjemné pocity?

Neztrácejte čas a vyřešte to efektivně

Rezervujte si 30minutový expresní odblok

  • Citelný posun za pouhých 30 minut
  • 100% garance vrácení peněz
  • 10 let zkušeností a desítky účinných technik rozvoje
  • 30minutový formát prověřen 8 lety testování

Vyberte si termín a vyzkoušejte to bez rizika


Nenašli jste vhodný termín?

Zanechte mi na sebe kontakt níže. Ozvu se a domluvíme se přímo.

Co je EXPRESNÍ ODBLOK a jak funguje?

Citelný posun za pouhých 30 minut

Expresní odblok je zrychlená terapie pro ty z vás, kdo se neradi dlouho vykecáváte a obecně máte málo času.

Nenechám vás mluvit déle, než nutně potřebuji pro zjištění podstaty toho, co řešíte. Přeruším vás, když ujedete od hlavního tématu nebo k nepodstatným podrobnostem. Budu trochu přísnější než při standardní terapii, čímž ale dosáhneme větší efektivity.

Vyptám se na nejnutnější a pak půjdeme do tzv. intervenční techniky. Tzn. techniky změny vašeho vnímání a myšlení. Po 30 minutách dojde ke změně v řešeném tématu. Okamžitě na sobě ucítíte posun. Pokud ne, hned vám vrátím peníze.

Můžete přijít osobně (Praha Modřany), nebo se spojíme online (zavolám přes WhatsApp). Při online verzi budete potřebovat kameru, abych na vás viděla. Vy zároveň uvidíte mě. Terapie bude trvat 30 minut čistého času. Nechte si prosím cca 10 minut navíc pro úvodní krátké představení a závěrečné zhodnocení sezení.

FAQ (často kladené otázky):

10 let zkušeností, desítky ověřených technik

Ke zjištění podstaty toho, co řešíte, mi stačí relativně málo slovních informací. Daleko více než slova za vás mluví neverbální projev, který umím velmi dobře analyzovat. Jsem trénovaná v rozpoznávání stylů myšlení a hodnotových systémů jak z řeči, tak z neverbálních signálů. Dále vycházím z několika psychologických typologií osobnosti. Kombinací těchto informací a zapojením intuice dokáži velice rychle proniknout do podstaty vašeho problému a nasadit efektivní techniku změny.

Mám ve svém portfoliu desítky intervenčních technik, které umím mezi sebou kombinovat a propojovat tak, abychom dosáhli změny vašeho myšlení v krátkém čase. Mám za sebou dekádu zkušeností, takže už mám techniky v malíku.

Používám vysoce efektivní techniky NLP (neurolingvistické programování), v kombinaci se vzpomínkovou terapií a dalšími metodami.

Vy jste pánem počtu sezení

Za 30 minut vašeho času vám garantuji citelný posun, tzn. změnu, kterou budete schopni na sobě vnímat, a která se následně promítne do vašeho života.

Nemůžu vám slíbit úplné vyřešení vašeho problému. Je možné, že k dosažení úplné spokojenosti v dané oblasti bude potřeba sezení opakovat a nelze předem říci, zda budete potřebovat 3 nebo 10 seancí.

Nicméně každé sezení je ucelený proces, takže není nutné navázat dalším sezením. Co otevřeme, to uzavřeme (tzn. nenechám odejít „krvácejícího pacienta“).

Možné pokračování je tedy zcela na vaší svobodné vůli.

Časová úspora a žádné závazky

Ušetříte to nejcennější: váš čas! Dostáváte stejně efektivní odblok, jako při dlouhé terapii, ale za třetinu času.

Navíc se nemusíte zavazovat k určitému počtu sezení, ale objednáváte se ad hoc, jen když cítíte potřebu něco rychle vyřešit.

Samozřejmě máte garanci vrácení peněz. Může se stát, že váš problém má tak hluboké kořeny, že po 30 minutách na sobě ještě neucítíte posun. V takovém případě dostanete plnou cenu hned zpět na účet. Nic tedy neriskujete.

Jinými slovy: pokud to na vás nebude fungovat, dostanete to zdarma.

Prověřeno 8 lety testování

První pouze 20minutovou terapii jsem dala v roce 2015 v rámci výběrového řízení na externího kouče pro Komerční banku. Původně jsem si myslela, že za 20 minut není možné dosáhnout jakéhokoli, byť dílčího výsledku. A byla jsem překvapená, jak časový tlak zvyšuje efektivitu.

Od té doby jsem s krátkým formátem mnohokrát experimentovala. Dávala jsem tzv. „speed-koučinky“ sportovcům a trenérům, a v poslední době jsem 30minutový formát využívala jako „terapii na zkoušku“ pro nové klienty.

Rovněž jsem se dlouho bránila online formátu sezení. Poptávka mě donutila to vyzkoušet a opět jsem byla velmi příjemně překvapená, že online je prakticky stejně účinný jako offline. Dává to smysl, protože emoční i spirituální napojení lze mít i na dálku.

Všechny tyto zkušenosti mě přivedly k poznání, že 30minutovka je velmi účinný formát, který má své místo v mém portfoliu služeb.

Kdo jsem

Jsem Radka Evjáková

Osobním rozvojem se profesně zabývám od roku 2014. Od té doby jsem pracovala s řadou českých sportovců, kterým jsem pomáhala překonat psychické bloky při závodech. Školila jsem také trenéry v tom, jak se sportovci lépe pracovat po psychologické stránce.

Kromě toho jsem také koučovala manažery, podnikatele, ale i maminky na mateřské, zkrátka široké spektrum klientů. Rozmanitost mě baví. Mému nejmladšímu klientovi bylo 15 let a nejstarší klientce přes 70.

Nyní se posouvám od koučinků více k terapiím, tzn. více do řešení příčin potíží v minulosti. K NLP (neurolingvistické programování) jsem si v poslední době přidala vzpomínkovou terapii (více o metodách níže).

Když zrovna nepracuji s klienty, tak buď sama sedím na terapii či semináři, nebo čtu knihy a píšu články, nebo se věnuji svým koníčkům: hře na kytaru, zpěvu, svým psům nebo nějakému pohybu.

Co o mně řekli moji klienti…

O metodách

NLP

Neurolingvistické programování vzniklo v 70. letech 20. století v USA syntézou několika terapeutických směrů a dalších disciplín. Richard Bandler a John Grinder vytvořili NLP se záměrem studovat a dokázat napodobit nejlepší výkony v různých disciplínách. Chtěli porozumět vzorcům chování a rozhodování špičkových odborníků a na základě toho umět vychovat další takovéto odborníky. Pochopili, že excelence nevzniká jen tím, že toho člověk hodně ví, ale také a možná především tím, jak se svými znalostmi nakládá, jak přemýšlí a jak se chová.

To, co vytvořili, je soubor metod jak na jedné straně zjišťovat a poznávat podvědomé vzorce myšlení, chování a rozhodování člověka. A na druhé straně, jak tyto vzorce měnit. Jednoduše řečeno s technikami NLP dokážete změnit nastavení své mysli a tím i své chování.

NLP obsahuje stovky různých technik. Některé jsou relativně povrchové, jiné jdou do hloubky. Některé jsou techniky koučovací, jiné jsou terapeutické (řeší minulost).

NLP je tak velmi komplexní systém, díky kterému dokážeme řešit problémy v různých úrovních vývoje lidské mysli.

Vzpomínková terapie

Vzpomínková terapie vychází nejvíce z kineziologie a regrese, a jak název napovídá, umožňuje měnit podvědomé vzpomínky. Resp. závěry, které si váš mozek z těchto vzpomínek udělal a aplikuje je ve vašem současném životě.

Nezáleží totiž ani tak na tom, co jste prožili, ale JAK jste to prožili a jakou emoční stopu si z toho nesete. To, co se objektivně stalo, nedokážeme změnit. Ale to, jaký zápis události zůstává ve vašem mozku, to změnit lze. Právě díky vzpomínkové terapii.

Doslova každý okamžik vašeho života je zapsán ve vašem podvědomí a určuje vaše dnešní a budoucí chování a prožívání. Nevadí, že si většinu vzpomínek nedokážete vybavit. Ony tam jsou a ovlivňují vás.

Kromě vašich individuálních vzpomínek máte v myslích také řadu obrazů a filmů, které nejsou z vašeho života. Jsou z historie. Z kolektivního nevědomí. Všechno, čím lidstvo dosud prošlo, působí na váš současný život uprostřed moderních technologií. Vzpomínková terapie umí pomoci i s těmito vlivy kolektivního nevědomí.

Vaše vzpomínky vyvoláme z podvědomí a změníme jejich otisk ve vaší mysli tak, aby vás posilovaly.

Integrální psychologie

Integrální psychologii založil americký filozof a autor Ken Wilber (*1949). Wilber syntetizoval všechny psychologické směry, teorie rozvoje vědomí a spirituální praxe a vytvořil z nich jediný framework.

Tento framework umožňuje zvolit vhodný typ terapie podle úrovně rozvoje klienta. Podle toho, v jaké fázi rozvoje leží příčina vašich potíží, bude nejlépe fungovat pokaždé jiná metoda. Díky integrální psychologii tak dokážeme lépe zvolit přístup, který bude právě pro vás nejefektivnější.

Spirálová dynamika

Spirálová dynamika je bio-psycho-sociální teorie rozvoje lidského vědomí. Popisuje jak individuální rozvoj jedince, tak rozvoj celé společnosti. Spirálová dynamika rozlišuje zatím 9 stupňů rozvoje a také popisuje podmínky, které jsou potřeba pro postup z jedné fáze do další.

V každém z nás najdeme vždy vícero těchto fází (vrstev), které tvoří náš celkový světonázor a dynamiku našeho chování a rozhodování. Spirálová dynamika pomáhá pochopit naše vnitřní děje a předvídat náš budoucí rozvoj.

Chcete se na něco zeptat?

Nejste přesvědčení nebo vám chybí informace? Využijte formulář níže a zeptejte se, na co potřebujete.