fbpx

Radka Evjáková

Tvůrce a zakladatelka I.E., lektorka
E-mail: info@radkaevjakova.cz

Jsem NLP kouč, školitelka NLP a soft skills. Mou vášní je příroda, pohyb a taky neustálé hledání té nejautentičtější verze sebe sama. Na vlastní kůži jsem si vyzkoušela, jak člověk dokáže dlouhá léta obelhávat sám sebe, aniž by o tom věděl a aniž by s tím mohl něco dělat. Klíčem k tomu, jak tuto lež odhalit a vystoupit z ní, je začít si uvědomovat své podvědomé procesy. Začít poznávat sám sebe, protože běžný člověk zná pouhých 5% své vlastní mysli. NLP (neuro-lingvistické programování) se ukázalo jako efektivní cesta k tomuto cíli. Propojování NLP s pohybem mě láká od doby, co jsem se začala věnovat tanci. Skrze pohyb a tanec jsem se o sobě mnoho dověděla. Bez pevných základů v NLP bych ale nebyla schopná si to všechno pojmenovat a uvědomit. Věřím, že obojí se perfektně doplňuje. Také věřím, že čím lépe člověk zná sám sebe, tím silnější může být jeho sebedůvěra, tím pevnější jsou jeho vztahy a tím bohatší je jeho život. Mně to takto funguje, a proto mi dává smysl to předávat dál.“

Mám 6 let praxe v koučování a školení neurolingvistického programování (NLP):

  • Mentální koučink reprezentantů ČR (orientační běh, softball, šipky, teakwondo, …) a dalších sportovců.
  • Školení trenérů v oblasti mentálního tréninku – spolupráce s ČUS a VŠTVS Palestra
  • Manažerský koučink a školení soft-skills ve firemním prostředí (KB, BNP Paribas, Partners, DHL, …)

Jsem všestranná sportovkyně: Horolezectví, lyžování, běh, plavání, judo, tanec, bruslení, … Mám za sebou 13 let horolezectví a 3 roky intenzivní praxe v kontaktní improvizaci, které se stále ráda věnuji. Dříve jsem dělala závodně aerobik a v tomto sportu jsem byla také trenérkou.

Než jsem se začala živit NLP koučinky a školením, byla jsem 4 roky Brand Manažerkou ve společnosti Savencia Group (tehdy Groupe Bongrain).